Вбиральні, бігові доріжки та дитячі майданчики: влада вчергове взялася за Гідропарк

23.02.2021

 

У рамках реконструкції Гідропарку планується облаштувати зони відпочинку для різних за віковими категоріями людей.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Міська комісія детально оглянула локації задля розроблення концепції, проєкту та плану дій щодо облаштування функціональних зон.

На цій території організовують різні масові культурні та спортивні заходи, тут проводять дозвілля діти, молодь та літні люди. А тому при розробленні проєкту планується врахувати потреби різних вікових та соціальних груп і сприяти їх взаємодії.

«Маємо створити унікальне місце комунікації та інтеграції людей, а також для відпочинку», - зауважує радник міського голови Олександр Черняхович.

Зазначалося, що концепція з реконструкції парку передбачатиме додаткові зелені насадження, проведення нового освітлення, відеонагляду та охорону, облаштування лав, вбиралень, покриття і бігових доріжок, спортивних тренажерів, дитячого майданчику, зону тихого відпочинку та ін.

Йшлося про відповідні вимоги й потреби у підведенні інженерної інфраструктури на територію парку.

За результатом сьогоднішньої робочої зустрічі буде сформована концепція.

Подальші кроки – її обговорення на наступній робочі зустрічі, створення та затвердження технічного завдання для проєктанта. Концепція буде оприлюднена на сайті міської ради для врахування думки громадськості.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...