Вартість сеансу на міській ковзанці у Житомирі буде від 50 до 70 грн

6.12.2017

 

Про це повідомив Олександр Черняхович, радник міського голови, під час прес-конференції щодо новорічних заходів 6 грудня. 

Родзинкою різдвяних свят у Житомирі стане міська ковзанка під відкритим небом. 19 грудня на перехресті вулиць Михайлівська та Лятошинського офіційно відкриють каток розміром 597 кв. м.

Окрім того, буде облаштовано роздягальні, пункти прокату ковзанів, адміністрацію локації та кава-пойнти (продаж чаю та кави).

«Прокат ковзанів буде обов'язково. Якщо у вас є власні ковзани, квиток буде дешевшим. Вартість сеансу (45 хвилин) буде від 50 до 70 грн», – зазначає Олександр Черняхович, радник міського голови.

Каток не пошкодить плитку на Михайлівській. Основу конструкції встановлять вже до кінця тижня. Далі на піщану подушкубуде встановлено охолоджуюче устаткування. Спеціальна охолоджуюча рідина циркулюватиме по площі всього катка, підтримуючи потрібну температуру.

Фонтан на Михайлівській буде закрито. На його місці встановлять вертеп.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...