Вакцина від грипу – коли буде доступна у Житомирі та ціни у комунальних аптеках

30.10.2020

 

665 тисяч доз вакцини проти грипу поставили в Україну. На початку листопада вакцини будуть доступні і в Житомирі.

Зокрема, очікується надходження французької вакцини «Ваксігрип тетра» (чотирьохвалентна, призначена для вироблення імунітету від чотирьох штамів грипу).

Про це повідомили у мерії:

"За інформацією комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради на початку листопада очікується надходження вакцини «Ваксігрип тетра» (спліт вакцина для профілактики грипу чотирьохвалентна), виробник Санофі Пастер, Франція".

Орієнтовна вартість вакцини - 348 грн. Інформацію щодо наявності, надходження вакцин можна отримати за телефоном КП «Фармація»: 47-42-38.

Вакцина відпускається за наявності рецепта лікаря.

Також у мерії повідомили, що за рахунок бюджету планують вакцинувати працівників міських комунальних закладів охорони здоров’я.

Інші категорії населення можуть вакцинуватись в пунктах здійснення щеплень при амбулаторіях загальної практики - сімейної медицини комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради, придбавши вакцину за власні кошти.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...