В Житомирській обласній лікарні встановили цифровий апарат для раннього діагностування меланоми

21.06.2019

У консультативно-діагностичну поліклініку КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» придбали цифровий дерматоскоп та відремонтовано кабінети для прийому маломобільних груп населення.

 «В Україні, за останні роки, значно зросла кількість пацієнтів з онкологічними хворобами, зокрема із шкірними новоутворенями. Лікарі відзначають ефективність лікування даної форми захворювання саме методикою дерматоскопії. Це дослідження дозволяє досить точно визначити характер родимок і плям на шкірі, при цьому сама процедура абсолютно безболісна. Тому, за мого сприяння та сприяння Віктора Янчука, було придбано апарат, що допомагає виявити проблему на ранньому етапі і тримати під контролем усі зміни. Тішить, що є порозуміння між керівництвом лікарні та депутатським корпусом, що дозволяє даним ініціативам реалізовуватись, а громадянам отримувати якісні медичні послуги», - говорить заступника голови обласної ради Максим Вілівчук.

Як пояснив головний лікар Богдан Леськів, такі апарати дозволяють сфотографувати проблемну ділянку для більш детального вивчення та відслідковувати зміни на повторних оглядах. Процедура дозволяє виявити на ранніх стадіях меланому та переродження невусів (в широкому народному понятті – «родимка» або «родима пляма»). 

Завдяки додатковому фінансуванню з обласного бюджету, було оновлено 2 кабінети для прийому важкохворих та маломобільних пацієнтів  для забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю. З моменту оновлення даних кабінетів були проведені консиліуми для 896 пацієнтів, що дало змогу своєчасно і ефективно надати спеціалізовану медичну допомогу. Разом із заступником до поліклініки також завітав депутат обласної ради Олексій Шавлович.


 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...