В Житомирі вп'яте провели різдвяний благодійний вечір колядок

11.01.2016

 

10 січня 2016 року у Житомирі відбувся п'ятий різдвяний благодійний вечір колядок і вінчування. Традиційно захід провели у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії.

Як і минулого року, так і цього, мета звершення різдвяного дійства – зберегти та розвивати українські різдвяні традиції, а ще благодійно зібрати кошти для оздоровлення дітей, батьки котрих являються учасниками або загинули у зоні проведення АТО.

Розпочався вечір колядок із виступу відомої у цілому світі Житомирської академічної хорової капели «Орея», під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Вацека.

Продовженням концерту і інтригуючим сюрпризом для усіх присутніх став виступ унікального славетного дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці під керівництвом Наталії Кременюк. Артисти підготували оригінальну концертну програму за участю заслужених артистів України, солістів філармонії, талановитих вокалістів. Дитячий хор виконав колядки різних країн світу: України, Польші, Греції, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Венесуели, Уельсу, Африки, Перу, Англії та США. Кожен окремий виступ доповнювався інформаційною відеотрансляцією з екрану.

Окрім колективів на концерті виступили заслужена артистка України Ірина Шинкарук та переможець проекту "Голос країни" Артем Кондратюк.

Варто відзначити, що із кожним роком під час проведення вечору колядок у Житомирі дедалі більше зал театру переповнюється глядачами. Цьогоріч окрім житомирян прибуло чимало гостей, зібралося доволі багато молоді і маленьких діточок.

Під час заходу зібрали понад 70 тис грн, які витратять на оздоролення дітей учасників АТО.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...