В Житомирі відбудеться тренінг для екологічних активістів

28.03.2016

 

9-10 квітня 2016 року в Житомирі відбудеться тренінг для екологічних активістів.

Команда тренерів Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА) розпочинає освітньо-кліматичний тур містами України, щоб поділитися успішним досвідом і новими знаннями з активними та небайдужими до довкілля. Цього року тур відбудеться у трьох містах України - Житомир, Ужгород та Одеса.

Програма дводенного тренінгу створена для того, щоб допомогти людям, які прагнуть бути рушійною силою змін, втілити екологічні задуми у реальні ініціативи, залучити й активізувати зусилля своїх однодумців для захисту довкілля, раціонального користування енергоресурсами, попередження змін клімату.

Основні блоки тренінгу: загальна інформація про зміни клімату і можливості впливу для їх попередження, аспекти енергоефективності, робота над ідеєю та проектом, взаємодія у команді, необхідні навички та ресурси, планування довгострокової діяльності, комунікації у проекті та робота із ЗМІ.

«Генерація Е 3.0» ділиться знаннями і досвідом у драйвовому і зручному форматі – активісти активістам, досвідчені і початківці заради майбутнього у гарній країні на безпечній планеті! Житомир стане першим з трьох міст туру у 2016 році. За час дії проекту у 14 тренінгах взяли участь понад 170 екологічних активістів з різних регіонів країни, вони вже реалізовують проекти на місцях.

Тренінг у рамках освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е 3.0» відбудеться за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Відбір здійснюється на основі анкетування. Орієнтовна кількість учасників – 15-20 осіб, вік — від 17 років.

УМКА запрошує усіх охочих взяти участь у тренінгу й заповнити анкету за посиланням.

Анкети приймаються до 3 квітня 2016 року (включно).

Детальну інформацію про час і місце проведення тренінгу у Житомирі буде надано учасникам після завершення обробки анкет під час формування групи. Слідкуйте за оновленнями на сторінці проекту


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...