В Житомирі від грипу помер чоловік: подробиці трагедії

17.01.2019

У Житомирському обласному лабораторному центрі розповіли подробиці смерті пенсіонера.

"11.01.2019р. з обласного патологоанатомічного бюро у вірусологічну лабораторію поступив секційний матеріал від пацієнта 1951 року народження,проживав у м. Житомирі, клінічний діагноз «Двобічна позагоспітальна полісегментарна пневмонія, тяжкий перебіг, гостра дихальна недостатність».

Захворів 31.12.2018р, звернувся за меддопомогою лише 09.01.2019р. в тяжкому стані. Помер 11.01.2019р. При вірусологічному дослідженні у пацієнта виділений вірус грипу А (Н1N1)pdm09–пандемічний, результат від 15.01.2019р. Цей вірус грипу виділений вперше в області в поточному епідемічному сезоні.

Патологоанатомічний діагноз «Грипозна пневмонія». Хворий був інвалідом 2-ї групи – цукровий діабет. Щеплення проти грипу не отримував", - йдеться у повідомленні.

Звертаємо увагу населення області на недопущення самолікування.

При виникненні симптомів грипу чи гострих респіраторних інфекцій відразу необхідно викликати сімейного лікаря або дільничого лікаря, який призначить хворому лікування та забезпечить нагляд за перебігом захворювання з метою недопущення ускладнень від грипу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...