В Житомирі шукають свідків нападів на активістів Євромайдану

16.12.2013

 

 

Житомирський штаб національного спротиву звертається до житомирян з проханням про допомогу.

За телефонами (0412) 48-01-38, 068-285-30-36 та адресою: м. Житомир, вулиця Михайлівська, 17 ми просимо повідомити Вас будь-яку інформацію, яка стосується нападів на активістів майдану.

Можливо, Ви або Ваші друзі стали свідками злочинів -  допоможіть знайти винних!

Нагадуємо, влада намагається залякати житомирських активістів , але вони все одно виступають у підтримку МАЙДАНУ:

• У Житомирі тітушки скоїли напад на голову міської "Свободи" Віктора Брокарєва. Невідомі підстерігали його біля автомобіля, збили з ніг та почали наносити удари руками і ногами. Вчора вранці Віктор Брокарєв мав везти людей на Євромайдан.

• Перед штурмом Євромайдану, коли житомирські свободівці виїздили на нічну варту до Києва, було понівечено автомобіль, що належить депутату житомирської міськради свободівцю Сергію Онищуку.

•  Ще раніше пошкодили мікроавтобус заступника голови обласної Свободи Максима Вілівчука.

•Депутату Житомирської облради Руслану Годованому (фракція ВО «Батьківщина») погрожують розправою по телефону:

•Вчора з ранку одному із активістів євромайдану, представнику «Демократичного альянсу», який планував везти до Києва житомирян і взуття для активістів Київського Євромайдану, порізали колеса автомобіля.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...