В Житомирі презентували довідник-пам’ятку для учасників АТО

22.11.2016

 

У малій залі облдержадміністрації сьогодні, 22 листопада, відбулась презентація брошури «Пам’ятка учасникам АТО». Участь в заході взяли представники громадських організацій, Центру допомогу учасникам АТО при ОДА, Центру соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям м. Житомир і демобілізовані військовослужбовці Житомирщини.

Мета видання – забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також надання рекомендацій щодо дій в певних ситуаціях. Зокрема, механізм підписання контракту, повернення на роботу, зразки заяв.

Збірка розроблена юристами-волонтерами спільно з фахівцями Міністерства оборони України, Мінсоцполітики, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України

Про те, наскільки корисним та потрібним є довідник для військових, розповіли представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Житомирській області Валерій Логінов та представник ГО «Юридична сотня» Катерина Кармазіна.

Матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінках та містить 4 розділи: військовозобов’язаним, військовослужбовцям, ветеранам, контакти. Брошура представляє собою своєрідну «дорожню карту», так як покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

«Пам’ятка в електронному варіанті також є на веб-сайтах Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони та Мінсоцполітики», – наголосив Валерій Логінов.

За матеріалами прес-служби ОДА 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...