В Житомирі двоє людей потрапили до лікарні з обмороженнями

9.12.2014

 

5 грудня до обласної лікарні з обмороженням нижніх кінцівок госпіталізовано 19-річного юнака, жителя м. Умань Черкаської області. З цієї ж причини потрапив до лікарняного ліжка і 33-річний житомирянин.

Про це повідомляє департамент цивільного захису населення Житомирської ОДА.

Загалом, з початку нинішнього року від переохолодження організму постраждало вже більше 40 осіб, троє осіб загинули. Тому, щоб уникнути переохолодження та обмороження, вкотре звертаємося до жителів області з проханням виконувати прості правила, а саме: вживати більше теплої рідини, що сприяє кращій терморегуляції організму; уникати вживання алкоголю; одягатись багатошарово.

Не слід думати, що переохолодження мине саме по собі. Як тільки з'являться його симптоми — негайно потрібно перейти у тепле приміщення, де при можливості, посидіти кілька годин, поїсти, обігрітися. Можна прийняти знеболювальні препарати й негайно звернутися за кваліфікованою допомогою до лікарів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...