В ОДА вважають, що пам’ятник Лесі Українці у Житомирі стане туристичним магнітом

7.07.2020

 

Пам’ятник Лесі Українці в обласному центрі може стати ще окрасою та туристичним магнітом міста.

Про це повідомив на нараді про можливість встановлення пам’ятника Лесі Українці у Житомирі заступник голови ОДА Віктор Градівський, йдеться на сайті ОДА.

«Маємо ґрунтовно підготуватися до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси Лесі Українки, адже її вклад у розвиток української культури неоціненний. Наша мета – зберегти пам’ять про відому особистість, популяризувати її творчість. Пам’ятник Лесі Українці в обласному центрі може стати ще й окрасою та туристичним магнітом міста», – наголошує Віктор Градівський.

На Житомирщині тривають заходи із підготовки до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача і літературного критика Лесі Українки. Так, сьогодні, 7 липня, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів робочу нараду з директором департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максимом Обштою та начальницею управління культури Житомирської міської ради Ілоною Колодій.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському проводять ремонтні роботи Літературно-меморіального музею Лесі України у рамках підготовки області до відзначення 150-річчя з дня народження поетеси.

25 лютого 2021 року виповниться 150 років від дня народження видатної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача і літературного критика Лесі Українки.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...