"Укрзалізниця" модернізувала електричку, яка курсуває в Житомирській області

18.07.2019

"Укрзалізниця" капітально ремонтує з подовженням терміну служби електрички та модернізує вузли й обладнання. З початку 2019 року цим видом ремонту оновлено 14 секцій, з яких сформовано 3 електропоїзди. Загалом цьогоріч планується здійснити КРП 39 секцій — 8 складів електропоїздів.

Оновлені електрички сполучають столицю з містами-супутниками та навколишніми селами: Білою Церквою, Фастовом, Ротком, Мотовилівкою, Шепетівкою, Житомиром та курсують у сполученні Бахмут — Лиман.

Усі роботи з модернізації електропоїздів здійснено на власних потужностях — на Київському електровагоноремонтному заводі.

Модернізація одного електропоїзда обходиться в понад 64 млн грн з НДС, а придбання нового коштує майже в 10 разів більше. Такий вид ремонту (КРП — капітальний ремонт із подовженням терміну служби) дозволяє продовжити експлуатацію приміських електропоїздів на 22 роки. Через критично високий рівень зношеності галузь потребує щорічної заміни принаймні 20 складів електропоїздів та 15 складів дизель-поїздів. Укрзалізниці для оновлення приміського рухомого складу необхідна державна підтримка – виділення бюджетних коштів на придбання приміського рухомого складу або передача його на баланс місцевих органів влади, оскільки вони є замовниками послуги.

У ході модернізації електропоїздів суттєво оновлено їх салон, відремонтовано системи вентиляції та обігріву, туалетне обладнання, комплекти вікон, двері у вагонах, встановлена сучасна звукова та візуальна системи оповіщення пасажирів. Для підвищення рівня комфорту пасажирів в електропоїздах замінено низку вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше.

Також модернізовано систему освітлення салонів вагонів електропоїзда: облаштована «світлова лінія» зі світильниками на базі світлодіодів, встановлені електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів, електронна нумерація вагонів. Залізничники сподіваються, що пасажири ставитимуться до рухомого складу відповідно — дбайливо та охайно, що дозволить зберегти комфорт перевезень.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...