Учасник АТО з Бердичева отримає стартовий капітал для відкриття бізнесу

10.07.2019

Руслан Власюк за освітою інженер-механік нафтогазової справи, нині здобуває економічну спеціальність у Національній академії державного управління при Президенту України. Останні шість років був військовослужбовцем, учасником АТО.

Після завершення служби звернувся до Бердичівського міського центру зайнятості у пошуках роботи з гідною заробітною платою. Фахівці центру порадили спробувати започаткувати власний бізнес.

Ідея Руслану видалась цілком реалістичною, адже часто допомагав дружині вести справи з підприємництва. Згодом він пройшов дистанційне навчання в Рівненському ЦПТО за професією «Підприємець-початківець».

Днями у центрі зайнятості, під час комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, Руслан презентував свій бізнес-проект «Продаж товарів сільськогосподарської продукції українського виробництва на експорт по агентській діяльності». Він конкретизував, що планує реалізовувати власну схему продажів сировини і товарів вітчизняних виробників, шукаючи вигідних покупців за межами країни. Він довів членам комісії економічну доцільність проекту та серйозність намірів стосовно започаткування власної справи. Розглянувши наданий пакет документів, комісія одностайно прийняла рішення рекомендувати цей проект до реалізації.

Члени комісії надали практичні поради Руслану Власюку щодо формування заявки на участь у програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...