У Житомирській обласній психіатричній лікарні № 2 представили нового керівника

9.01.2019

 Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко відвідав комунальний заклад «Житомирську обласну психіатричну лікарню № 2», де під час зборів трудового колективу представив нового керівника.

Рішенням обласної ради, яке прийнято 18 грудня, Тетяну Давидюк призначено на посаду головного лікаря  терміном на 5 років. Відповідне рішення від 18.12.2018 № 1314 опубліковане на сайті обласної ради.

Перший заступник обласної ради привітав з призначенням нового керівника та щиро подякував попередньому керівнику, Віктору Соломахо, за професіоналізм, неоціненний досвід та відданість роботі.

Нагадаємо, що розпорядженням голови обласної ради від 02.10.2018 № 64 , було створено комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Житомирської обласної психіатричної лікарні № 2 Житомирської обласної ради. Конкурс було оголошено на підставі рішення конкурсної комісії  від 05.10.2018 (протокол № 1).

04 01 19

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...