У Житомирі зростуть ціни на лікування зубів

7.07.2020

 

У комунальних стоматологічних поліклініках зростуть ціни на лікування зубів.

Нові тарифи на платні послуги затвердили на виконкомі міської ради.

Проте у комунальних стоматологіях запевняють – пацієнт може сам обрати послугу за вартістю, а лікування у будь-якому разі обійдеться дешевше, ніж у приватних клініках.

Як формуються тарифи та що зміниться – розповідає директор КП «Стоматологічна поліклініка №1» Сергій Чепюк у сюжеті телеканалу С-ТВ.

За його словами, у вартість лікування входить вартість матеріалів, медикаментів, перев’язочного матеріалу, зарплата.

Кожен пацієнт може обрати послугу на свій гаманець.

«Коли пацієнт сідає у крісло, лікар йому пропонує – я вам можу поставити пломбу таку або таку. Це ж саме стосується лікування карієсу. У нас задіяно 13 видів пломбувального матеріалу. Вартість пломбування одного каналу – від 145 до 286 грн», – розповідає Сергій Чепюк.

Є також і безкоштовне зубопротезування для пільгових верств населення. Для таких людей є черга на зубопротезування. Цьогоріч на цю послугу виділили 650 тисяч гривень. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...