У Житомирі з понеділка можна відправити дитину у дитсадок

20.05.2020

 

З 25 травня у Житомирі запрацюють дитячі садки.

Рішення було ухвалено на засіданні виконкому Житомирської міської ради.

На сайті міськради розмітять форму реєстрації для внесення у список дітей, батьки яких хочуть відправити дитину у садок.

Нагадаємо, що сьогодні президент України Володимир Зеленський повідомив, що в країні дитячі садки запрацюють вже з найближчого понеділка.

Також Сьогодні 20 травня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо продовження в Україні карантину. Починаючи з 22 травня, це буде адаптивний варіант карантину. Тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні.

Одночасно із продовженням карантину з 22 травня буде дозволено:

·       роботу приміського та внутрішньообласного транспорту;

·       діяльність готелів (без ресторанів);

·       проведення спортивних заходів до 50 осіб та без глядачів (заходи понад 50 осіб погоджуються з МОЗ);

·       проведення релігійних заходів (не більше 1 людини на 10 кв м).

Обов’язкові вимогами безпеки залишаються масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту, дотримання фізичної дистанції.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...