У Житомирі з 1 січня будуть відмінені ліфтові картки

17.12.2015

 

Відповідний документ прийнято на засіданні виконавчого комітету 16 грудня.  Систему ліфтових карток в місті буде скасовано протягом січня місяця 2016 року та встановлено вартість послуги  з технічного обслуговування ліфтів у розмірі: 0,44 грн за 1 кв. м.  

Про це інформують на сайті міськради.

З 1 січня компанії, що обслуговують ліфти, працюватимуть місяць безкоштовно, за цей час мешканці зможуть використати раніше куплені картки, а сплачуватимуть за техобслуговування ліфтів лише з лютого 2016 року.

Відповідно до постанови Кабміну, при відміні ліфтових карток, оплата за технічне обслуговування ліфтів включається у квитанцію і нараховується за кв.м. незалежно від кількості осіб які проживають в квартирі та поверху. Це означає, що мешканці перших поверхів повинні були б сплачувати за техобслуговування ліфтом, коли ним не користуються.

«Ми розуміли таку несправедливість і чекали, поки на рівні Кабміну приймуть зміни до відповідної постанови по звільненню перших поверхів від сплати за технічне обслуговування ліфтів. І нарешті, в липні поточного року, це сталося. Також  рішенням виконавчого комітету міської ради ми відмінили оплату і для других поверхів, компенсуватимемо ліфтовим компаніям витрати з міського бюджету», - констатує мер Сергій Сухомлин.
 
Для певних категорій громадян оплата за технічне обслуговування ліфта буде розрахована відповідно до пільг та житлових субсидій, на які вони мають право.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...