У Житомирі втричі підняли тариф на злив стоків для приватних асенізаторів

7.05.2021

 

Власники приватних автоцистерн-асенізаторів тепер платитимуть за злив стоків не 15 грн за кубометр, а 45 грн.

Причина – 20-кратне перевищення стоків, що переробляє водоканал і спускає в р. Тетерів, ніж встановлені граничні норми.

Про це повідомили в міській раді.

"Під час останніх замірів, проведених комунальним підприємством, було встановлено перевищення граничної допустимої концентрації стічних вод у 20 разів", – розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Тобто водоканал у 20 разів більше використовує енергії для переробки стічних вод, аби вони вже очищені потрапляли до річки.

"Ця система працює в центральне водовідведення міста, і житомиряни платять за перекачування та переробку стічних вод, які впадають потім в річку Тетерів. Маємо розуміти: 20-разове перевищення допустимих граничних норм концентрації означає, що водоканал повинен у більшій кількості витрачати й електричної енергії для того, щоб у нашу річку потрапляла чиста вода", –  пояснив Сергій Кондратюк.

На зустрічі з власниками автоцистерн було вирішено укласти тимчасові додаткові угоди. Якщо водоканал виставляв рахунки за 1 м3 - 15 грн, то тимчасовий тариф - 45 грн.

"Множення на 20 унеможливлює роботу приватних асенізаторів. Тому дійшли згоди про визначення не 20-кратного розміру перерахунку тарифів, а трикратного", - резюмує Сергій Кондратюк.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...