У Житомирі відремонтували дах інфекційного відділення міської лікарні №1

22.02.2018

 "Новий дах та обладнання (кардіоманітори, швл, мобільнмй рентген, тощо) отримало інфекційне відділеня першоі міськоі лікарні", - про це повідомив заступник міского голови Житомира Матвій Хренов.

Також чиновник зазначив, що на черзі ремонт внутрішніх приміщень та та комунікацій, планують зробити в цьому році.

Довідкво:

Інфекційне відділення ЦМЛ №1 м. Житомира  було створено у 1839 році і розміщувалось у бараці на 17 ліжок. Поштовхом до його створення стала епідемія холери при якій, тільки офіційно, було  зареєстровано 23 тисячі хворих, що складало половину населення Житомира.

У 1895 році побудовано додатковий барак на 30 ліжок. В роки Першої Світової та Громадянської воєн відділення було переповненим через епідемії, що лютували. У роки Великої Вітчизняної війни відділення не працювало через німецьку окупацію.

Друге народження відділення датується 1944 роком і пов’язане із лікарем – І.Б.Словаком.У 1950 році вже налічувалося 40 ліжок, але вони лише наполовину задовольняли потреби, оскільки в Житомирі та прилеглих районах поширювались хвороба Боткіна, черевний і висипний тифи,малярія, бруцельоз.

1955 – рік коли почастішала хвороба Боткіна, лютувала дизентерія, тому адміністрація лікарні була змушена відкрити відділення кишкових інфекцій.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...