У Житомирі відключили водопостачання, аби замінити засувки

21.06.2019

Сьогодні, 21 червня, в місті відключили водопостачання у зв’язку з ремонтними роботами.

«Зупинка водопостачання пов’язана з декількома речами, в першу чергу – це будівництво нової магістральної мережі, яка йде по вул.Радонова та Чумацький шлях, яка робиться за рахунок кредитних коштів світового банку і виконується підрядною організацією.

За короткий проміжок часу нам потрібно в середній частині міста замінити – 26 засувок», - наголосив директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

КП «Житомирводоканал» проводить заміну запірної арматури на чотирьох об’єктам міста, - вул.Грушевського на розі площі .Перемоги; вул.Леха Качинського на розі вул.Д.Донцова; вул.Лесі Українки, вул. Перемоги та вул.Грушевського на розі вул.Покровська. Розпочне відновлюватися водопостачання в місті 22-го червня о 17-й годині.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...