У Житомирі в новому форматі відзначатимуть День підприємця

22.08.2019

 

21 серпня, члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про відзначення Дня підприємця у Житомирі.

Про те як цього року Житомир відзначатиме День підприємця розповів директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця.

«Цього року ми змінили формат відзначення Дня підприємця, зосередивши увагу на збільшенні кола учасників заходів, тобто не лише для представників бізнесу, але й для усіх бажаючих. Акцент зроблено на  здобутках креативної економіки, розвитку індустрії моди. А головна ідея – популяризувати місцевого виробника одягу, взуття та аксесуарів. 6 вересня на вулиці Михайлівській біля Лялькового театру з 17.00 до 20.00 на подіумі моделі презентують дитячий, професійний, повсякденний одяг, вечірні та весільні сукні, взуття із коноплі та аксесуари (прикраси з джинсу тощо) від житомирських виробників. Під час показових виступів глядачі дізнаються про місцевих виробників, а у перервах між показами місцеві музиканти виконуватимуть світові композиції. На сьогодні участь у заході вже підтвердили 8 житомирських підприємців, які створили власний успішний бізнес у сфері виробництва одягу, взуття та аксесуарів. Приходьте 6 вересня на свято День підприємця у Житомирі і отримайте не лише незабутні враження від краси, але й від фантазії та епатажу місцевих виробників!», - розповів Микола Костриця.

«Також напередодні Дня підприємця – 4 вересня – департамент економічного розвитку планує провести ще один захід - в форматі «Бізнес-бізнесу». Житомирські підприємці, які відкрили свою справу протягом останніх 3-х років, зустрінуться із тими, хто або лише планує, або вже починає підприємницьку діяльність. Молоді бізнесмени поділяться не лише власними «історіями успіху», а й першими труднощами та результатами своєї справи. Ідея цього заходу – довести: не варто боятися, щоб досягти успіху - потрібно брати й робити», - зазначив директор департаменту економічного розвитку міської ради.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...