У Житомирі утеплять 11 садочків, 5 шкіл та 3 медичні заклади

17.05.2013

 

Проект підвищення енергоефективності об'єктів бюджетної сфери в Житомирі отримав підтримку керівної групи фонду Е5Р в Гельсінкі.

Про це повідомив міський голова Володимир Дебой. Протягом півроку міжнародні експерти з Швеції, Норвегії та Росії досліджували навчальні та медичні заклади міста, щоб вивчити першочерговість утеплення та необхідність проведення заходів з енергозбереження.

З понад 60 об'єктів фахівці вибрали як першочергові 19 будівель.

Загальна вартість проекту - 4 млн. 705 тис. євро.

Будуть утеплені 11 дитячих садів, п'ять шкіл і три медичних заклади.
Проект передбачає термоізоляцію стін, дахів, заміну дверей, вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів з автоматичним контролем, теплових лічильників і ізоляцію мереж.

Головний менеджер Фонду Е5Г Андрес Лунд пояснив, чому ЄС і Фонду східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля зазначив, що Житомир - це місто, орієнтований на майбутнє, він один з найвідоміших у реалізації енергоефективних програм.
Житомир. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...