У Житомирі цієї весни дерева білити не будуть, - Зеленбуд

27.02.2020

 

Весняні роботи у Житомирі КП «Зеленбуд» розпочне з 20 березня. Підприємство долучиться до акції «Озеленення країни» - висадки 1 мільйона дерев за 24 години.

Про це «Першому житомирському» повідомили на підприємстві.

Висаджувати дерева почнуть у сквері на Крошні, біля монумента Слави та в районі панчішної фабрики на Богунії. Білити дерева на весні не будуть.

«Ще не відомо, скільки дерев ми висадимо. Все буде залежати від того, скільки людей долучиться до акції. Також ми будемо забезпечувати саджанцями ОСББ, які будуть до нас звертатися. Долучившись до акції, ми не будемо обмежуватися в часі і висаджуватимемо дерева та кущі впродовж декількох місяців», - кажуть у Зеленбуді.

Також у планах підприємства озеленити сквер на Польовій біля фонтану Космонавт. Але поки фахівці ще не знають, коли закінчать цей об’єкт та що хочуть бачити по озелененню проектанти.

Квітники будуть розбиватися на початку травня. Ці роботи будуть тривати до середини червня, -розповіли у Зеленбуді.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...