У Житомирі тролейбус на Мальованку планують запустити з 1 вересня

9.04.2021

 

Новий тролейбусний маршрут до мікрорайону Мальованка планують запустити з 1 вересня 2021 року.

На цю лінію збираються випустити нові тролейбуси. Наразі вже завершили підготовчі та організаційні роботи першого етапу проєкту.

Про це 8 квітня під час етеру на "Українському радіо "Житомирська хвиля" розповів начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний, повідомляє Суспільне.

За його словами, роботи хочуть завершити завчасно, аби встигнути запустити лінію до початку нового навчального року.

"За графіком виконання робіт закріплено чітко визначені терміни – 7 місяців або ж 224 дні. Минулого тижня ми фактично завершили підготовчі та організаційні роботи першого етапу: збір всієї технічної документації, отримання дозволів, визначення технічного нагляду та порядку робіт. Зараз лише йде затримка по оплаті фінансового платежу для підрядника – близько 20 % від загальної суми. На наступний день після авансування підрядник починає працювати. Етапи проведення робіт вже узгоджені. Почнемо ми з модернізації наявної тяглової підстанції по вулиці Чуднівській. Потім йдемо по вулиці Героїв Пожежних з прокладанням внутрішніх кабелів, через які буде подаватися живлення на саму лінію. А далі – опорна частина, контактна мережа, інфраструктура. Таким чином, ми плануємо завершити роботи завчасно, щоб діти та їх батьки з 1 вересня могли користуватися новим тролейбусним маршрутом з новими тролейбусами", – говорить Костянтин Підпокровний.

Раніше Суспільне повідомляло, що 26 січня у Житомирській міській раді підписали контракт на будівництво нової тролейбусної лінії до мікрорайону Мальованка. Це третя за рахунком лінія за останні чотири роки. Упродовж 2017-2018 років в Житомирі збудували дві тролейбусні лінії: на вулицю Маликова та на вулицю Промислову.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...