У Житомирі триває обласний ярмарок меду. ФОТО

16.08.2018

 Вперше за останні десять років у Житомирі проходить обласний ярмарок меду.

 

Скуштувати та придбати продукцію бджільництва можна на майдані імені С.П.Корольова біля кінотеатру «Жовтень».

 

Розпочався захід сьогодні, 16 серпня, о 9.00 год. та триватиме протягом дня.


«У цьому році утворена обласна спілка пасічників "Бджологради Житомирщини". Сподіваємося, що вона акумулює роботу пасічників, дасть можливість спільно вирішувати їхні проблеми, організовувати збут меду. Обласна державна адміністрація підтримує так роботу. Ми прийняли програму, яка дасть можливість відшкодовувати витрати кооперативам на придбання обладнання, тому ми закликаємо пасічників створювати такі обслуговуючі кооперативи», – наголосив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктор Градівський.

 

За його словами, на Житомирщині близько 8-10 тисяч пасічників, які утримують 200 тисяч бджолосімей.

 

У рамках заходу триває святково-розважальна програма, майстер-класи, дитяча розважальна зона, виступи, фото локації. Крім того, розіграли 20 баночок меду від Житомирської ОДА.

 

Організаторами заходу є департамент агропромислового розвитку та економічної політики, управління культури та туризму Житомирської ОДА за сприяння громадської організації «Бджологради Житомирщини».

 

1

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

1

 

1

 

1

 

12

 

13

 

6

 

6

 

7

 

8

 

9

 

20

 

1

 

3

 

4

 

5

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...