У Житомирі триває конкурс на посаду директора КУ «Третій інклюзивно-ресурсний центр»

18.04.2019

Cьогодні, 18 квітня, учасники конкурсного відбору на посаду директора комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради проходять письмове тестування.

До участі у конкурсному відборі рішенням комісії допущено :

  • Баранівську Наталію Михайлівну;
  • Марчук Ларису Олександрівну;
  • Самолюк Катерину Василівну.

60 тестових питань, на які протягом години надаватимуть відповіді учасники конкурсу, стосуються чинного законодавства у сфері освіти, у тому числі, щодо дітей з особливими потребами; на знання з основ спеціальної педагогіки, інклюзії, психології, сучасних педагогічних технологій, основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру. 

Результати письмового тестування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради.

Наступним етапом конкурсного відбору стане співбесіда членів конкурсної комісії із кандидатами, яка відбудеться 22 квітня об 11.00 за адресою: майдан С.П.Корольова, 4/2, каб. 345.

Нагадаємо, комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради створена для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, в професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Керівництво діяльністю Третього інклюзивно-ресурсного центру здійснює директор, який призначається на посаду строком на 3 роки на конкурсній основі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...