У Житомирі школярі оплачують проїзд за допомогою QR-коду, а кошти повертають на картку батьків

14.11.2017

 У Житомирі діти можуть купувати квитки за допомогою QR-коду з картки Юніора ПриватБанку у тролейбусах і трамваях, а банк за кожну поїздку повертатиме кошти батькам.


Таку можливість відкрила житомирським пасажирам акція ПриватБанку та Mastercard “Катаємо безкоштовно!”. 

Стікери з QR-кодами розміщені безпосередньо у самих 110 тролейбусах і 18 трамваях.

“Дитина розраховується карткою Юніора Mastercard за допомогою QR-коду через Privat24. Банк один раз на день повертає кошти на картку одного з батьків (опікуна дитини), який представляє інтереси дитини в ПриватБанку, за кожну транзакцію, але не більше одного разу за поїздку в одному вагоні громадського транспорту”, - розповіла керівник напрямку “ЮніорБанк” Житомирського РУ ПриватБанку Анна Беленюк.

Уся процедура оплати триває не більше 15-30 секунд. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, юніори оплачують тільки вартість квитка. Для повернення коштів у тролейбусі за одну поїздку дитина має купити не більше одного квитка. Водночас банк не обмежує кількість поїздок протягом дня у різних машинах ТТУ.

Оформити картку Юніора можна дітям віком від 6 до 17 років у присутності їхніх батьків у будь-якому із 60 відділень ПриватБанку у Житомирській області.

Наразі у житомирському комунальному транспорті можна розраховуватись за проїзд через сканування QR-коду, банківською карткою з чіпом, транспортними міськими картками, за допомогою смартфону, встановивши Android Pay. Всі ці технології проваджені у рамках “Електронного квитка” Житомирської міської ради і направлені на забезпечення швидкої і зручної оплати проїзду без використання готівки. 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...