У Житомирі проведуть громадські слухання щодо будівництва заправки UPG

13.12.2019

Громадські слухання щодо будівництва АЗС UPG проведуть у Житомирі 26 грудня о 18:00 год у приміщенні Богунської районної ради (вул. Перемоги, 55).

Відповідне розпорядження підписав мер Житомира Сергій Сухомлин 13 грудня.

"Департаменту містобудування та земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради організувати і провести 26 грудня 2019 року о 18.00 год в Богунській районній раді з ініціативи Павловської Н.Г. громадські слухання у місті, у мікрорайоні та будинках, які знаходяться по сусідству та/або поблизу будівництва/розташування об'єкта підвищеної небезпеки – АЗС/АЗК на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29", – йдеться у розпорядженні.

Читайте також: Сучасні АЗС найбільш безпечні об’єкти порівняно із іншими громадськими закладами

Для організації слухань утворили організаційний комітет. Також запросять керівників Держекоінспекції Поліського округу, управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області, ТОВ "ЮПІДЖІ", управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Держпраці в Житомирській області, депутатів міської ради, представників Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, міська рада просила ДАБІ України перевірити дозволи на будівництво АЗС на проспекті Незалежності.

Читайте також: Правда про загазованість повітря від роботи АЗС.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...