У Житомирі протестують зубні лікарі – люди можуть залишитися без роботи

27.01.2020

 

Зубні лікарі з усієї області приїхали на пікет у Житомир, щоб висловити свій протест законодавчим змінам, у результаті яких вони можуть залишитися на вулиці.

Мітинг відбувся на майдані Корольова якраз у той час, коли в ОДА проходило засідання комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

"Ми все життя лікували зуби, а тапер нам говорять, що ми не стоматологи і маємо право тільки обстежувати та діагностувати. Куди йти людям у селах, якщо нас тільки двоє в районі?", – розповів зубний лікар Олександр.

Відповідно до наказу МОЗ, функціональні обов'язки зубних лікарів невдовзі будуть змінені – вони не матимуть права лікувати зуби, а зможуть лише займатися діагностикою та робити профілактичні огляди. Адже освіта зубного лікаря – технікум або коледж.

Зміни не стосуватимуться стоматологів, які закінчили університет та інтернатуру. Вони й надалі зможуть лікувати.

Зубні лікарі області розповіли, що це тільки попереджувальна акція, щоб висловити свою позицію. Вони очікують від влади реакції та дій.

Фото СК1

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...