У Житомирі прокладуть новий трубопровід

25.04.2019

У рамках проекту «Реконструкції основних магістральних мереж»  розпочався процес прокладання нового трубопроводу  на вул. Радонова та Чумацький шлях. Він пролягатиме  паралельно існуючому, тобто на час робіт вода до осель мешканців прилеглих територій транспортуватиметься  по старому трубопроводу.  На окремих етапах реконструкції тимчасово можливі відключення води, про що КП «Житомирводоканал»  повідомлятимемо заздалегідь.

Найближчим часом у місті буде замінено 9,5 км водогінних мереж великого діаметру. Старі сталеві труби, термін експлуатації яких уже давно минув, будуть замінені на труби із пластику, на яку виробник дає гарантію 50 років. Ці труби надійні,  не схильні до корозії, дають кращу якість води,  ефективніше від сталевих  протистоять корозії.

У ході реконструкції водогону будуть також замінені  дюкерні переходи (труби, які знаходяться під річкою і несуть найбільші втрати води).

Новий трубопровід пролягатиме через 18 вулиць міста, а саме:

- Бердичівське шосе;

- вул. Західна;

- вул. Івана Гонти;

- вул. Каховська;

- вул. Короленка;

- вул. Корольова (с. Станишівка);

- вул. Іоана Павла ІІ;

- вул. Радонова;

- вул. Чуднівська;

- вул. Чумацький Шлях;

- вул. Шевченка;

- вул. Новосінна;

- вул. Олени Теліги;

- пров. 1-ий Кривий;

- пров. 2-ий Кривий;

- пров. Нагірний;

- пров. 1-ий Ливарний;

- Сквирівське шосе.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...