У Житомирі присягу складали півтисячі десантників-строковиків

21.05.2019

У Житомирському 199-му навчальному центрі ДШВ 21 травня подвійне свято. 4 роки тому створений цей навчальний заклад за різними військовими спеціальностями. Окрім того, сьогодні близько півтисячі десантників-строковиків, які понад місяць проходять вишкіл, склали присягу на вірність українському народові, - АРМІЯ FM.

Навчальний центр ДШВ святкує четверту річницю з дня свого створення. За оцінками, понад 12 тисяч десантників пройшли вишкіл у цьому підрозділі та поповнили склад крилатої піхоти. Не випадково, що саме цей день керівництво обрало датою прийняття присяги молодим поповненням.

Понад півтисячі десантників склали присягу перед командирами та рідними, які приїхали цього дня підтримати своїх синів, братів чи онуків. Усі хлопці-строковики, які проходитимуть службу, перебуватимуть лише у пункті дислокації підрозділу. Хоча вже деякі з них бажають підписати контракт і стати професійними військовими.

Після всіх офіційних заходів, хлопці одягнули марунові берети — символ ДШВ. Згодом молоді десантники продемонстрували все, що встигли вивчити за короткий термін на службі. Зокрема показали прийоми рукопашного бою, вміння володіти зброєю та військовою технікою.
Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...