У Житомирі презентували Молитовник, надрукуваний шрифтом Брайля

21.11.2016

 

Днями в Житомирській обласній дитячій бібліотеці відбулася презентація Молитовника, надрукуваного шрифтом Брайля.

В жовтні  Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» та Український фонд благодійництва за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації проводили сімейний фестиваль «Мальованські забави».  

Під час фестивалю  житомирські благодійники оголосили про своє прагнення передати якомога більшій кількості незрячих людей Молитовник, надрукований шрифтом Брайля. Тож під час заходу організатори збирали кошти на благодійну місію.

В результаті благодійники по два Молитвослови передали у Житомирську обласну  бібліотеку, Житомирську обласну дитячу бібліотеку та до школи-інтернату №1 для дітей з вадами зору і слабозорих дітей. Три книги подарували  Житомирському обласному осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житомирські незрячі можуть скористатися літературою, надрукованою шрифтом Брайля.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...