У Житомирі посилять контроль за забороною в’їзду в місто транзитних вантажівок

20.05.2020

 

У Житомирі в останні роки проводять капітальні ремонти доріг.

Аби нові дороги не розбивали вантажні автомобілі, у місті вирішили посилити контроль за в’їздом вантажних автомобілів та ваговий контроль вантажівок місцевих підприємств.

Таке рішення прийняли сьогодні, 20 травня, на засіданні виконкому.

Вантажний транспорт, який їде транзитом і має рухатися по об’їзній Житомира, часто їде через місто.

«Ремонт цих доріг – це кошти платників податків міста Житомира. Тому ми маємо разом з поліцією та Укртрансбезпекою посилити контроль за пересуванням транзитного транспорту вулицями Житомира, заборонити фактично це пересування. Відповідні дорожні знаки встановленні, але нам потрібен реальний контроль за пересуванням такого транспорту з забороною його в’їзду в місто Житомир», – зазначив мер Сергій Сухомлин.

Крім того, у Житомирі хочуть посилити і ваговий контроль, аби ті вантажівки, які курсують на або з місцевих підприємств, не перевищували норми і не руйнували дороги.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...