У Житомирі поховали десантника 95 бригади Сергія Горбача. ФОТО

15.05.2018

У Житомирі 15 травня  о 12:00 годині біля будинку, де жив Захисник України,  відбулося прощання з учасником антитерористичної операції, десантником 95 бригади   Горбачем Сергієм Олександровичем. В цей же день  героя поховали  на Смолянському військовому кладовищі.

Cерце  житомирянина Сергія Горбача перестало битися 12 травня 2018 року. Осиротіла сім'я захисника. У нього залишилися 14 - річна донька Діана та дружина Руслана Петрівна.

Сергій народився 3 грудня 1972 року у м. Києві. Отримавши середню освіту, працював будівельником. Та коли в Україні розпочалася війна з російськими окупантами, він у 2014 році у числі перших став на захист її східних рубежів.

З 2015 року і до сьогодні - у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. 6 квітня 2018 року в зоні АТО серце Героя не витримало напруги. До останнього лікарі боролися за його життя.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...