У Житомирі побудують соціальне житло для освітян та медиків: хто отримає

15.04.2021

 

За три роки у Житомирі по провулку Червоному, 41а мають побудувати багатоповерхівку з соціальним житлом для освітян та медиків. Вартість кв.м. становитиме 5 815 грн і не зміниться упродовж років будівництва.

Про це йшлося на засіданні виконкому 15 квітня, де погодили протокол з визначення переможця будівництва житла – ДП «Фаворит ОПТ». 

"Відбувся конкурс на визначення замовника будівництва – соціальне житло для освітян та медичних працівників, переможцем конкурсу визнано ДП «Фаворит ОПТ». Згідно з конкурсом вони повинні надати житло вартістю 5815 грн за кв.м., площею 3505 кв.м., термін виконання робіт з будівництва 3 роки", – розповів начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

У майбутньому будинку переважатиме житло площею до 55 кв.м., одно- та двокімнатні квартири.

Виконком також затвердив проєкт договору про організацію будівництва частки доступного житла в багатоповерховому житловому будинку на провулку Червоному, 41а для її подальшої передачі у власність освітнім та медичним працівникам житомирської громади.

У проекті документу поки не зазначено частки в будинку та площі будівництва житла для освітян.

Житло отримають медики та освітяни які перебувають у черзі на поліпшення житлових умов.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...