У Житомирі об’єднають дві спортивні школи: приміщення ДЮСШ №1 передадуть ЗОШ

26.03.2021

 

Дитячі спортивні школи №1 та №2 у Житомирі об’єднають в один заклад.

Рішення "Про припинення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 шляхом приєднання до Дитячо-юнацької спортивної школи №2" прийняли депутати міської ради 25 березня.

"З метою підвищення якості освітніх послуг, що надаються громаді міста, створення належних та безпечних умов перебування дітей у навчальних закладах, задля подальшої економії та раціонального використання бюджетних коштів, міська рада вирішила, після проведення припинення життєдіяльності Дитячо-юнацької спортивної школи №1 змінити найменування "Дитячо-юнацька спортивна школа №" на "Дитячо-юнацька спортивна школа Житомирської міської ради", – йдеться в документі.

У приміщенні ДЮСШ №1 тимчасово залишиться відділення "Шахи", однак згодом переїде на Київську, 9 після проведення там ремонтних робіт.

Вивільнені приміщення ДЮСШ №1 планують передати для початкових класів ЗОШ №36, нині діти початкових класів цієї школи навчаються в приміщеннях ДНЗ №21.

Натомість у ДЗН №21 після звільнення приміщень від початкових класів зможуть створити 60 додаткових місць для дітей раннього та дошкільного віку.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...