У Житомирі модернізували шість теплотрас

12.11.2019

 Про це повідомляє комунальне підприємство міської ради «Житомиртеплокомуненеро».  Це майже на 1 км більше від того, скільки було замінено мереж минулого року. Частину робіт було перенесено на наступний рік, оскільки не відбулось 2 тендери.

У зв’язку з асфальтуванням пл. Перемоги і складністю робіт на тій ділянці мережі частину зусиль було перенаправлено туди. В результаті були виконані не всі заплановані роботи. Загалом за час підготовки до опалювального сезону було завершено модернізацію 6 теплотрас за проєктом Європейського банку.

Підрядниками виконано робіт на 34,8 млн грн. Також цього року проблем з підрядниками не було, всі роботи виконано вчасно. Дві великі траси по вулицям Велика Бердичівська та Мала Бердичівська було виконано по інвестиційній програмі силами підприємства.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...