У Житомирі модернізували шість теплотрас

12.11.2019

 Про це повідомляє комунальне підприємство міської ради «Житомиртеплокомуненеро».  Це майже на 1 км більше від того, скільки було замінено мереж минулого року. Частину робіт було перенесено на наступний рік, оскільки не відбулось 2 тендери.

У зв’язку з асфальтуванням пл. Перемоги і складністю робіт на тій ділянці мережі частину зусиль було перенаправлено туди. В результаті були виконані не всі заплановані роботи. Загалом за час підготовки до опалювального сезону було завершено модернізацію 6 теплотрас за проєктом Європейського банку.

Підрядниками виконано робіт на 34,8 млн грн. Також цього року проблем з підрядниками не було, всі роботи виконано вчасно. Дві великі траси по вулицям Велика Бердичівська та Мала Бердичівська було виконано по інвестиційній програмі силами підприємства.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...