У Житомирі міський центр зайнятості переїздить у нову будівлю на Польовій

17.09.2019

 У четвер, 19 вересня 2019 року,  відбудеться публічне відкриття новозбудованого приміщення Житомирського міського центру зайнятості. 

Урочистості відбудуться з 14.00 до 16.00  за адресою м.Житомир, площа Польова, 6А.

У програмі заходу – вітальні звернення шановних гостей, презентація сучасних послуг для шукачів роботи і роботодавців, пресбрифінг та засідання круглого столу на тему: «Ситуація на ринку праці та перспективи економічного зростання Житомирщини».

Участь у відкритті новобудови братимуть:
-Ольга Макогон, директор Державного центру зайнятості,
-Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної державної адміністрації,
-Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради,
-Сергій Сухомлин, міський голова Житомира,
-керівники структурних підрозділів ОДА і Житомирської міськради, 
-керівники підприємств, установ, організацій та їх об’єднань,
-очільники об’єднаних територіальних Житомирського району,  
-успішні підприємці, які започаткували бізнес за сприяння служби зайнятості, 
-директори міських центрів зайнятості та районних філій,
-громадськість міста та району. 

До відома, центр зайнятості у місті Житомир розміщувався на перших трьох поверхах 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованим приміщенням, непридатному для обслуговування великої кількості відвідувачів.
 
Окремі ж категорії клієнтів – внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО/ООС та люди з інвалідністю – обслуговувались у відокремленому підрозділі в центрі міста.

У новому ж приміщенні центру зайнятості загальною площею понад 2800 м2 передбачені просторі зали для прийому відвідувачів, проведення інформаційно-роз’яснювальних та профорієнтаційних заходів, роботи консалтингового центру, клубу роботодавців та ін.
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...