У Житомирі маршрутчики почали відмовляти пенсіонерам у пільговому проїзді

30.05.2020

 

У Житомирі пенсіонери почали скаржитись на маршрутчиків, які не беруть у салон більше двох пенсіонерів.

«В маршрутці №11 мене не пустили у салон. Водій сказав, що не може перевозити більше 2-х пенсіонерів одночасно. Раніше моїй сестрі-пенсіонерці теж відмовили у проїзді», - розповідає пенсіонерка Світлана Прищепа.

У Житомирській міській раді кажуть, що неяких обмежень по кількості пільгових пасажирів у салонах маршруток не вводили. Пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд у міських маршрутках з 10 до 16 години.

«Як і до карантину, пенсіонери їздять з 10 до 16 години безоплатно. Ніяких обмежень по кількості пільгових місць у салоні маршрутки по кількості пільговиків немає. Якщо є конкретні випадки, що водії не беруть у визначені години пенсіонерів, потрібно записувати номер маршрутки та час порушення з боку перевізника. Про порушення можна повідомляти за телефоном (0412) 48-11-99», - повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Таким чином, водії маршруток не мають права відмовляти пенсіонерам у пільговому проїзді, посилаючись на обмеження пільгових місць.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...