У Житомирі колишня викладачка музичної школи відзначає 104-річчя

21.05.2019

Сьогодні, 21 травня, у Житомирі колишній викладачці музичної школи ім. Святослава Ріхтера Олені Москальовій виповнилось 104 роки.

З ювілеєм жінку прийшов привітати міський голова Сергій Сухомлин та колектив музичної школи №2 імені С. Ріхтера.

«За Вашими плечима — почесний трудовий шлях та цінний багаторічній досвід. Ми кланяємося Вашій мудрості та стійкості, дякуємо за життєву волю та невтомну працю у післявоєнні роки. Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя, підтримки та уваги близьких людей», - наголосив Сергій Сухомлин .

Олена Адамівна  подякувала за теплу зустріч та виявлену увагу з боку міської влади. Попри поважний вік, бадьора та енергійна довгожителька радо поділилась спогадами про своє життя.  Та навіть у віці 104 років жінка не втрачає оптимізму та сили духу.

Довідка: Олена Адамівна Москальова народилася 21 травня 1915 року у місті Харкові. Закінчила трудову семирічну школу. 2 роки навчалася в Індустріальному технікумі, після закриття якого перейшла до Житомирського державного сільськогосподарського інституту. Закінчивши у 1937 році інститут, Олена Адамівна залишилася працювати у стінах вишу на посаді старшого лаборанта кафедри селекції. Під час війни знаходилася на окупованій території, була вивезена в Німеччину.

У післявоєнні часи, закінчивши бухгалтерські курси, працювала на посаді викладача та старшого бухгалтера Житомирської бухгалтерської школи, де працювала до виходу на пенсію у 1970 році. Має статус учасника війни та ветерана праці. Чоловік ювілярки Семен Миколайович Москальов, з яким вона прожила у шлюбі 54 роки,  був дядьком відомого піаніста Святослава Ріхтера (батьки Семена Миколайовича та Анни Павлівни (матері піаніста) були рідними братами).

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...