У Житомирі хочуть створити консультаційний центр підтримки малого і середнього бізнесу

9.06.2021

На базі ГУ ДПС у Житомирській області хочуть створити консультаційний центр підтримки малого і середнього бізнесу, який працюватиме за принципом «єдиного вікна». Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

У цьому центрі кожен підприємець зможе дізнатися про можливості для відкриття своєї справи та розвитку наявного бізнесу,  про дієві програми підтримки та отримати безоплатну  інформаційну консультацію, у тому  числі  з питань оподаткування.

Меморандум про співпрацю у сфері розвитку малого та середнього підприємництва сьогодні підписали Житомирський міський голова Сергій Сухомлин,  начальник Головного управлінням ДПС у Житомирській області Костянтин Гавриш та голова ГО «Консультаційний центр підтримки малого і середнього бізнесу»  Ярослава Максименко.


 

 

 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...