У Житомирі фірма зятя Рижука хоче збудувати багатоповерхівку на місці спортивного майданчика

10.06.2021

 

 

У Житомирі представники ЖБК “Нескорений” вирішили будувати багатоповерхівку на Польовій та навіть знайшли інвестора. Ним виявилася фірма “Тесла Енерго”, власником якої є зять колишнього губернатора Сергія Рижука. 

З відповідним зверненням про виділення земельної ділянки представники ЖБК та інвестора прийшли на засідання депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Все б нічого, але на земельній ділянці, де хочуть зводити багатоквартирний будинок, знаходиться спортивний майданчик.

Мова йде про земельну ділянку у мікрорайоні Польова, неподалік дитячого майданчика “Рудь”. За словами депутатів, будувати багатоповерхівку хочуть на спортивному майданчику, тож цю земельну ділянку вони не мають наміру давати під забудову.

Разом з тим депутати все ж вирішили поцікавитися, який саме будинок хочуть будувати та на яких умовах.

“Яка буде загальна площа будинку? Яка площа буде виділена під соціальне житло та на яких умовах? Скільки квадратних метрів отримають АТОшники та афганці?”, - запитав у представників забудовника депутат Олексій Харченко.

Втім відповісти на питання депутата представники інвестора не змогли, мовляв, без дозволу на земельну ділянку говорити поки що рано.

“В будинку 144 квартири однозначно не буде. Наразі ми готуємо фінансову модель, щоб зрозуміти скільки з них можемо забезпечити саме під соціальне житло”, - сказав представник фірми “Тесла Енерго”.

В результаті депутати запропонували підготувати усю необхідну інформацію про майбутню забудову та лише після цього приходити на засідання комісії.

 

 

 

 

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...