У Житомирі фахівці кафедри вірусології допомагають лабораторному центру налаштувати обладнання

26.03.2020

 

До Житомира приїхали вірусологи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, які допомагають обласному лабораторному центру налаштувати обладнання для досліджень на коронавірус з тестами будь-якого виробника.

Про це повідомила заступник голова ОДА Наталія Остапченко сьогодні, 26 березня, під час брифінгу.

«Наш лабораторний центр став першим в Україні, до якого завітали сьогодні доценти кафедри вірусології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, які допомагають наших фахівцям налаштувати обладнання, яке в нас є, щоб наш лабораторний центр міг використовувати тести від будь-якого виробника і робити дослідження на коронавірус», – зазначила вона.

Крім того, вірусологи зараз вивчають ще один апарат, який був у лікувально-профілактичному закладі області, але використовувався у іншому напрямку. Можливо, він теж зможе працювати над дослідженнями на коронавірус.

На сьогодні в лабораторному центрі зробили вже більше 30 досліджень на коронавірус.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...