У Житомирі для безхатчинків організували пункти обігріву, - міскрада

14.01.2021

 

Для безхатчинків у Житомирі організують пункти обігріву.

Таке рішення було прийнято на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"В такі погодні умови, які ми очікуємо, підтримка та допомога безпритульним, людям, які опинились у тяжких життєвих ситуаціях, є життєво необхідною. Дуже сподіваюсь, що все буде добре, але, як показує практика, нам потрібно підготуватись до усіх можливих ситуацій, щоб максимально унеможливити будь-які трагічні наслідки», - зауважив Паламарчук Владислав, очільник Житомирської обласної громадської організації «Милосердя», Благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб».

За інформацією управління житлового господарства міської ради, 15 січня в Житомирі будуть створені в адміністративних приміщеннях наступні місця обігріву:

ПП «КК «ВЖРЕП №9» Пров. Вацківський, 9

ТОВ «КК «ДОМКОМ ЖИТОМИР» Просп. Миру, 2

ТОВ «КК «КомЕнергоЖитомир» Вул. Вітрука, 42/7

ТОВ «УК Полісся» Проїзд А.Тутківського, 15

Якщо ви бачите людей, які потребують вашої допомоги, не залишайтесь байдужими, телефонуйте 102 чи 103.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...