У Житомирі близько 60 автівок випробовують колонки на гучність

23.06.2018

 

Близько 60 автівок з України та ближнього зарубіжжя приїхали у Житомир, аби випробувати свої колонки на гучність у рамках Чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу ЕММА-2018.

Проходить чемпіонат сьогодні, 23 червня, на пішохідній набережній парку культури та відпочинку ім. ю. Гагаріна.

«Це перший раз, коли чемпіонат проходить на Житомирщині. Загалом ЕММА в Україні вже 18 років. Ми маємо на меті популяризувати автозвук. Участь беруть як професіонали, так і новачки – це близько 60 машин не тільки з України, а й ближнього зарубіжжя», – сказав Василь Кравчук.

За словами керівника ЕММА-Україна Бориса Тищенка, судді оцінюватимуть якість звучання автівок та мультимедіа систем у 8-ми кваліфікаціях.

«Оцінювати звучання машин ми будемо за гучністю та якістю звука. Є спеціальний прибор, який вимірює децибели. Сьогодні приїхали машини, гучність в яких 160 децибел – це більше, ніж на стадіоні», – сказав Борис Тищенко.

Учасники починали займатися автозвуком поступово. У більшості випадків все починалося, як хоббі, а про чемпіонати навіть не думали.

«В мене машина Subaru Impreza. Все почалося 8 років тому зі звичайного хоббі – трохи додав басів, трохи фронта і понеслося. В такому чемпіонаті беру участь вже вдруге», – сказав учасник з міста Києва Максим.

Довідково. Чемпіонат проходить за рахунок коштів організаторів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...