У Житомирі біля пішохідних переходів встановили яскраві манекени-школярі

18.04.2019

У Житомирі поблизу пішохідних переходів встановили попереджувальні манекени. Про це на своїй сторінці у Fаcebook повідомив заступник міського голови, Дмитро Ткачук.

"На Корбутівці зявились "зелені чоловічки". Це не політична акція і не прояв сепаратизму, а заходи посилення уваги до аварійно небезпечних пішохідних переходів.  За ініціативи, депутатки Житомирської міської ради, Людмили Кропивницької, КП УАШ  придбало та встановило 4 скульптури, що нагадують дитину, яка переходить дорогу в яскравих тонах одягу.

Скульптури встановлені на 2-ох пішохідних переходах: біля ЗОШ №32 та спорткомплексу "Динамо". 

Такі заходи покликані привернути увагу водії та нагадати про потенційну небезпеку. Безумовно такий інструмент може призвести до звикання та ілюзії безпеки внаслідок звикання, але в короткостроковій перспективі мета може бути досягнута", - написав Ткачук.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...