У Житомирі більше 4,6 млн грн спрямують на безпечний початок навчального року

7.08.2020

 

Кошти, які зекономили на харчуванні учнів та дітей у садочках через карантин, спрямують на закупівлю засобів для безпечного початку навчального року.

Загальна сума складає 4 млн 671 тис. грн.

Рішення про перерозподіл коштів прийняли сьогодні, 7 серпня, під час засідання виконкому.

Засоби, які планують придбати, стосуються епідбезпеки.

Вчителів забезпечать тканинними масками, які шитимуть у ПТУ сфери обслуговування – 13,5 тис. масок. На кожного вчителя по 3 маски.

Також за ці кошти закуповуватимуть закриті ємкості для використаних серветок та масок, засоби індивідуального захисту для медсестер та працівників харчоблоку, антисептики, розчини для обробки поверхонь тощо.

У міській раді запевняють, що навчання для учнів 1-5 класів має бути обов’язково у школі, адже у цьому проміжку діти «навчаються вчитися».

Модель навчання та режим для інших класів кожна школа буде відпрацьовувати самостійно – це залежить і від кількості учнів, і від наявних приміщень.

Нагадаємо, МОН дало рекомендації щодо організації нового навчально року.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...