У ТТУ спростовують інформацію про ранковий вибух у тролейбусі в Житомирі

15.01.2019

15 січня о 9:32 на  житомирському інтернет-ресурсі  з’явилася інформація про те, що нібито у житомирському тролейбусі стався вибух, - йдеться на сайті ТТУ.

О 9:11 диспетчером було повідомлено про те, що у тролейбусі 2033 сталося задимлення панелі у кабіні водія. Водій зупинив тролейбус, відчинив двері та дав можливість вийти пасажирам. Після чого зняв штанги тролейбуса та встановив причину задимлення. 

Повідомляємо,  що у тролейбусі  дійсно сталося задимлення через замикання контакту і загоряння ізоляційної частини, яке водій одразу потушив. В результаті вибило автоматичний вимикач. Можливо, саме цей звук пасажир тролейбусу, який розповів про ситуацію журналістам, прийняв за вибух, якого не було. Ні водій, ні пасажири не постраждали.

На жаль, трамвайно-тролейбусне управління має дуже стару техніку, і, на жаль, такі ситуації трапляються.

 
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...