У центрі Житомирі завершується реконструкція спортивного інклюзивного майданчика

22.03.2019

У Житомирі завершується реконструкція спортивного інклюзивного майданчика по вул. Київська , 13.

Будівництво відбувається за сучасним проектом. На сьогоднішній день підрядником  ДП «Фаворит ОПТ» акціонерного товариства закритого типу «Фаворит» виконані демонтажні роботи, влаштована основа зі щебеню під штучне покриття майданчику, зроблені фундаменти та встановлена металева огорожа. Також придбано та змонтовано сучасне інклюзивне спортивно-ігрове обладнання , яке надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами соціалізуватись, безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі поряд із ровесниками.

Невдовзі буде влаштовано покриття майданчика з гумової плитки, систему поверхневого водовідведення, електроосвітлення та відеоспостереження.

Всього у Житомирі протягом року планують побудувати 15 спортивних та/або дитячих  майданчиків.

Для будівництва майданчиків будуть залучені кошти державного та місцевого бюджетів. Про це повідомляє начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...