У рамках експерименту майдан Соборний в Житомирі перетворили на активний громадський простір

23.09.2019

21-22 вересня в рамках Європейського тижня мобільності частина території майдану Соборного у Житомирі перетворилась на активний громадський простір.


Протягом двох днів на майдані проходили різні активності: майстер-класи, воркшопи, лекторії, спортивні зони, презентації проєктів та досліджень, показ фільмів, квести.

Житомирянка Олена ділиться враженнями про побачене та відзначає те, що така трансформація майдану їй до вподоби.

«Все дуже гарно та продумано. Зелені насадження створюють неймовірну атмосферу затишку, дитячі зони дозволяють зацікавити діток провести час з користю, а батькам послухати змістовні презентації», - наголосила пані Олена.

Організатори заходу закликають мешканців міста не бути пасивними, а долучатись до дискусії та висловити свою думку щодо реорганізації майдану в громадський простір.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...